0538 440 3828
Favoriniz Boş

İade ve Değişim

Siparişinizdeki ürün/ürünleri iade etmek için;

      Siparişinizdeki ürün veya ürünleri; sipariş tesliminden itibaren 7 gün içerisinde Giysicim'in düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz. 

   İade talebinizi ürününüzü tarafımıza göndermeden önce info@giysicim.com adresine mail atarak ve 0530 451 3828 nolu telefondan arayarak  mutlaka bildirmenizi rica ederiz.

      İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZIN ASLI İLE GÖNDERİNİZ!

      Cayma hakkı süresi içerisinde iade etmek istediğiniz ürünlerinizi; anlaşmalı kargo firmalarımızla kargo ücretinizi odeyerek gönderebilirsiniz.   

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

 

         * İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

         * Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı ile bantlanmış veya üzerine yazı yazılmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, ithalatçı/üretici firmaya iade edilebilir veya başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

         * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

   Ürünlerin iadesinde;

      Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler (ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arzedebilen ürünler örn : kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler, kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs.), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir.

      Aşağıdaki ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

         * Giyim ve tekstil ürünleri
         * Her türlü kozmetik ürünleri, kişisel bakım, sağlık ve güzellik ürünleri

 

 

  Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ila 7 gün arasında değişmektedir. İade departmanı tarafından incelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanarak, tercihinize göre yeni ürün gönderimi, para iadesi veya hediye çeki oluşturulması işlemlerinden biri gerçekleştirilir.

 YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI SAĞLAMAYAN İADELER KESİNLİKLE

ALINMAYACAKTIR VE TARAFINIZA TEKRAR AYNI ŞEKİLDE GÖNDERİMİ SAĞLANACAKTIR.

     

 

İşleminiz Yapılıyor...